מיתוג


מיתוג הוא תחום חדש יחסית באינטרנט. מיתוג באינטרנט מאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל חשיפה לעסק או לחברה שלו. מיתוג באינטרנט מאפשר לכם לבנות שם שיהפוך אתכם למומחים בתחומכם.

מיתוג באינטרנט מאפשר לכם ליהנות מיחסי ציבור. הלקוח מזהה את המוצר שלך עם מילים כגון מוצר או שירות מוביל, מוצר מנצח, אכפתיות והצלחה. לא קל לבנות מותג והרעיון שעומד מאחורי המותג הוא ליצר עבורך את השם שגם יבדל אותך מהמתחרים שלך. המותג הוא הבטחה ובכך הוא מבדל את האחרים הנותנים את אותו המוצר או השירות.

כשאנו מציגים חברות כגון קוקה קולה, גוגל, או אף איקאה אנו לרוב נחבר להם מילים כגון הצלחה, מובילים בתחומם וכדומה. המילה של החברה יוצרת התניה של מושגים שונים. השם של החברה הוא המותג שלה ובניית המותג היתה עבורה עבודה של שנים. תחום האינטרנט מאפשר לנו ליצור גם פה סוג של מיתוג המאפשר לנו להיות בכל מקום, בפורומים, באתרי מאמרים, ברשתות חברתיות ואף בבלוגים.

בניית מיתוג

בניית מיתוג דורשת תחילה להכיר את כוחות השוק, אילו חברות מתחרות בשרות או במוצר שהלקוח שלנו פועל. הבחינה של השוק מאפשרת לנו ללמוד על המתחרים שלנו, מה הם עושים ולא עושים, היכן החולשות שלהם, מהו התמחור וכדומה.

השלב הבא הוא בניית המיתוג, כיצד אנו מבדלים אותנו משאר הלקוחות, אילו קהלי יעד אנו מעוניינים לפנות, למשל מאמן אישי יחליט למתג עצמו כמאמן אישי לזוגות המתגרשים וכך לאפשר להם לגשר על הקושי שבגירושין או לפנות לתחום של לאימון אישי של נשים גרושות לבניית עצמאותן במידת הצורך או לפרק ב'.

בניית מיתוג כוללת גם עיצוב לוגו, עיצוב אתר, בניית אתר באינטרנט ,עיצוב ניירת או אריזות וכדומה.