קידום אתרים ממומן


קידום אתרים ממומן – Pay per Click – PPC הינו הליך פרסומי הכולל מודעות במנועי החיפוש ובאתרים השונים. קידום אתרים ממומן מופיע לצד התוצאות האורגניות בדף החיפוש ומאפשר לאתרים שאינם ממוקמים במקומות הראשונים בדפי החיפוש ליהנות מחשיפה מהירה לגולשים. קידום אתרים ממומן נקרא Adwords. בדומה לגוגל ישנו קידום אתרים גם במנוע החיפוש של וואלה. מודעות אלו מציגות את האתר שלכם בהתאמה למילות מפתח שבחרתם. קרי אם האתר עוסק בפרקטים יופיעו מודעות אלו במילות חיפוש של פרקט, פרקטים או בדפים העוסקים בתחום באתרים אחרים.

כיצד הכל התחיל

קידום אתרים ממומן מהווה פרסום מהיר ונוח, התשלום עבור הפרסום מתבצע לפי הקלקה של הגולשים על המודעה, מחיר הקלקה נע בין 20 אגורות ועד עשרות שקלים, השוני במחיר הוא לפי מיקום המודעה, בחירת מילות המפתח, רלוונטיות ההודעה ואחוז ההקלקות על ההודעה. למעשה כל אדם יכול לנהל מסע פרסום של גוגל, היתרון של חברת קידום אתרים המבצעת את מסע הפרסום הוא במיקוד של מילות החיפוש שיכול להביא לתוצאות טובות יותר בפחות כסף.

קידום אתרים מממומן – כיצד זה עובד?

הליך קידום אתרים ממומן מתחיל עם פתיחת חשבון במנוע החיפוש, הלקוח קובע את מחיר הפרסום לפי תקציב יומי שאותו ניתן להגדיר מראש. ניתן לפתוח מספר מסעי פרסום עם מודעות שונות, פרסום ממומן בגוגל יכול להיעשות לפי שעות המתאימות לכם או במהלך כל היממה זו בחירה של הלקוח. קידום אתרים ממומן מאפשר לכם לעקוב בכל רגע נתון אחר מספר ההקלקות, לבדוק מאילו מילות מפתח הגיעו אליכם, מתי הקליקו, בשעות הערב או הבוקר, אילו מודעות הביאו להקלקות ואילו מודעות לא הצליחו ולשנות אותן בהתאם.

בעת בניית המודעה חשוב לבנות מודעה המושכת את העין, המודעה מוגבלת במספר המילים, לכן חשוב לתכנן מה תכיל המודעה. חברת נט מדיה מנהלת עבור לקוחותיה קידום מממומן בגוגל, מאפשרת לכם ליהנות משקיפות מלאה.

למי מתאים קידום ממומן?

קידום אתרים ממומן מתאים למי שרוצה להגיע לחשיפה מהירה ולהופיע בדפים הראשונים ולחסוך את הזמן של קידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן מתאים גם בתחומים בהם התחרות קשה ומעוניינים להשיג תנועה גדולה של גולשים באתר לשם קידום האתר.

קידום אתרים ממומן מביא לתוצאות מהירות, אך יחד עם זאת חשוב לדעת כי קידום אתרים ממומן יביא לתוצאות כל עוד אתם משלמים על הפרסום, ביום שאחרי האתר שלכם יחזור למיקומו האורגני, במידה ולא דאגתם לקידום אתרים אורגני במקביל. חסרון נוסף הוא שלרוב הגולשים לוחצים על התוצאות האורגניות ופחות על תוצאות קידום אתרים ממומן המופיע בצד שמאל. קידום אתרים ממומן הוא סוג של מכרז, מי שמשלם יותר עבור מודעה יזכה למיקום טוב יותר, המשמעות היא מיקום של המודעה שלכם בראש הדף לרוב עולה יותר.

בעת קידום אתרים ממומן חשוב לבדוק כל העת את התוצאות כמה הקליקו לפיהם ניתן לשנות את המודעה או את סכום שקבעתם להקלקה, חשוב לבצע קידום אתרים ממומן יחד עם קידום אתרים אורגני. קידום אתרים אורגני הינו הליך שלוקח יותר זמן, אך יעלה לכם פחות והתוצאות ישמרו לזמן רב יותר. ההמלצה היא לבצע קידום אתרים ממומן עד שהנכם מגיעים לתוצאה הרצויה בהליך קידום אתרים אורגני.

ההחלטה להשקיע בקידום אתרים ממומן תהיה נכונה ותגדיל את מספר הגולשים לאתרך. קידום אתרים ממומן הינו מסע פרסומי ממוקד וזול בהרבה ממדיות הפרסום האחרות. אך על מנת שהפרסום יהיה אפקטיבי ויניב את התוצאות המקסימליות חשוב לבצע את המסע הפרסומי בצורה מקצועית, חכמה ונכונה. אנו חברת נט מידה חברה המתמחה בתחום קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן הכתובת בשבילך.

לקבלת הצעת מחיר לשם קידום אתר לחצו כאן
_______________________________________________________________

כיצד להפיק את המקסימום ממודעות ממומנות בגוגל

רבים בונים דף נחיתה וקמפיין ממומן בגוגל ומחכים ללקוחות, זוהי טעות נפוצה שעולה למפרסמים כסף רב. מעקב אחר המודעות, בדיקת איכות המודעות, יחס ההמרה וכדומה יבטיחו כי תבנו קמפיין יעיל וחסכוני.

המשך המאמר להפיק את המקסימום מפרסום ממומן