פרסום באינטרנט


אין ספק שפלטפורמת האינטרנט תופסת תאוצה מיום ליום, כבר רבות נכתב על כך ואין ספק שהפרסום באינטרנט עובד. רבים בוחרים לפרסם את האתר שלהם באינטרנט, מכמה סיבות ראשית הפרסום באינטרנט הוא פרסום זול ונוח, הפרסום מגיע אל הגולשים שחיפשו את המוצר או השירות שאתה נותן וקל ונוח לפרסם באינטרנט, פחות מרבע שעה ויש לכם פרסומת באינטרנט.

פרסום באינטרנט מאפשר לכם ליצור מודעת טקסט או באנר פלאש או באנר תמונה לפי העדפתכם. תמיד תוכלו ליצור מספר מודעות וכך למשוך קהלים שונים.

פרסום באינטרנט מאפשר לכם ליצור דף נחיתה המסביר בקצרה על השירות או המוצר, או להפנות ישירות לאתר לדף הבית או לדף ספציפי.

פרסום באינטרנט הוא נקודתי מאפשר לכם לקבוע את המיקום הגיאוגרפי של המודעות, שעות פרסום, קהלי יעד וכדומה. אתה קובע את התקציב שלך לחודש ואף ליום.

פרסום באינטרנט מאפשר לכם לקבוע איפה תפרסמו את המודעה שלכם בפורטלים, באתרים גדולים, אתרים בינוניים, מנועי חיפוש או רשתות חברתיות.

פרסום באינטרנט – לא רק בגוגל

פרסום באינטרנט הוא ניהול קמפיין ממומן בגוגל, אך לא רק כיום נכנסו לשוק שחקנים חדשים כגון הפייסבוק, וואלה, יוטיוב, תוכניות שותפים ועוד, המציעים לכם פרסום ממוקד. פרסום בגוגל הוא לפי הקלקה על המודעה שלכם, היתרון של פרסום בגוגל הוא החשיפה הגדולה של המודעות היכולת לקבוע את מיקום המודעה ואף להתחרות במילים פחות תחרותיות ובכך לזכות לחשיפה מבלי לשלם מחיר גבוה להקלקה.

פרסום בגוגל מאפשר לכם בכל עת לבדוק את היעילות של הפרסום ולשנות בהתאם לזאת. בחרתם פרסומת שאינה מביאה הקלקות תוכלו להחליף אותה באחרת, ראיתם שבשעות מסוימות מקליקים ולא משאירים פרטים תוכלו להגביל את המודעה שלא תעבוד באותן שעות. למעשה כמעט הכול מדיד. בכל שלב תוכלו לבדוק יחס המרה.

פרסום באינטרנט עובד אם עובדים בצורה נכונה. חשוב לפנות לחברה המתמחה בפרסום באינטרנט כך תוכלו לקבל תמורה מלאה עבור כספכם.