קידום אתרים


קידום אתרים – Search engine optimization הינו הליך שמטרתו להביא את האתר לראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש ובראשם גוגל. אתר הממוקם בדף שני ומטה, משמעו כי האתר אינו זוכה לחשיפה, הגולשים אינם טורחים לעבור לדפים אחרים ומסתפקים בתוצאות של הדף הראשון. המשמעות היא שהגולשים אינם נכנסים אל האתר, למעשה הגולש נכנס לאתר של המתחרה והנך מפסיד לקוחות פוטנציאלים רבים.
קידום אתרים מטרתו להביא בראש ובראשונה את האתר כמה שיותר גבוה במנועי החיפוש השונים, להביא קהל גולשים ממוקד. שיווק באינטרנט הוא למעשה השיווק הטוב ביותר, יותר ויותר גולשים מחפשים את השירותים השונים באמצעות האינטרנט.

קידום אתרים אורגני מאפשר גם לעסקים קטנים ליהנות מחשיפה, ולהוביל על חברות גדולות ומוכרות. בעולם שבו תשתיות התקשורת תופס חלק גדול בחיינו, עסקים רבים מפנים את המאמץ של קידום העסק באמצעות האינטרנט, למעשה עסק שאין לו אתר, אינו מנצל את הפוטנציאל המלא של שיווק העסק למכירת השירותים או המוצרים שהוא מציע.

קידום אתרים יכול להיות על ידי קידום אתרים ממומן PPC – Pay Per Click advertising הכולל פרסומות המשולבות בעמודים הראשונים' או קידום ארוגני –שיפור מיקום האתר בתוצאות החיפוש במטרה להביא את האתר לראש התוצאות. למה צריך קידום אתרים?

אמנם בנינו אתר והשקענו כסף רב ליצור אתר גדול ומרשים, למה צריך קידום אתרים? אכן האתר יפה ומרשים אבל אם הגולשים לא נכנסים אליו, זו בעיה. אתר הנמצא בדפים האחוריים של תוצאות מנועי החיפוש למעשה אינם מנצלים את הפוטנציאל המלא שלהם. קידום אתרים משמעו  שיווק באינטרנט להביא יותר גולשים לאתר שלכם, בסופו של דבר יותר גולשים המבקרים באתר שלכם המשמעות היא יותר קונים.
אנו איתכם לאורך כל הדרך
seonet

קידום אתרים מתמחה במתן שירותי קידום אתרים מקצועי באינטרנט. אנו מספקים ללקוחותינו יכולות קידום אתרים באינטרנט תוך שימת דגש של קידום אתרים נכון ומקצועי.

______________________________________________________________________

קידום אתרים וגוגל

איך בדיוק עובדים מנועי החיפוש של גוגל? מתי נסרק האתר שלנו וכמה פעמים?.כיצד מנועי החיפוש מדרגים את האתרים? כיצד נקבע סדר הרלוונטיות של הדפים? הידיעה כיצד עובדים מנועי החיפוש חשובה על מנת שנוכל ללמוד כיצד לשפר את האתר כך שידורג גבוה בדפי התוצאות

להמשך המאמר קידום אתרים וגוגל
______________________________________________________________________

עדכון פנדה
עדכון פנדה הוא עדכון של גוגל שמטרתו להילחם באתרים דלי תוכן , תוכן משוכפל ובחוות תוכן למיניהן. העדכון נכנס במרץ 2011 ועורר סערה מאחר שהעדכון פגע גם באתרים איכותיים. מהו עדכון פנדה וכיצד הוא משפיע על קידום אתרים?

להמשך המאמר על עדכון פנדה
______________________________________________________________________