מומחה קידום אתרים


מומחה קידום אתרים מטרתו להביא לקידום האתר. קידום אתרים להתבצע כקידום אתרים אורגני במנועי החיפוש או קידום אתרים ממומן. קידום אתרים כולל פעולות שונות לקידום האתר, התחרות בין אתרים השונים על מיקומים הגבוהים במנועי החיפוש ובראשם גוגל יוצרים לעיתים תחרות קשה. המשמעות היא שלעיתים מאות אתרים מתחרים על מספר מצומצם של מיקומים בתוצאות העמוד הראשון של גוגל.מיקומו של האתר נקבע רבות בתוכן של האתר, בוותק של האתר ועוד מאפיינים שונים שקובעים את המיקום של כל אתר ואתר. קידום אתרים משמעו להתקדם בתוצאות החיפוש לעבר העמוד הראשון של גוגל.

קידום אתרים בגוגל – התחרות של מילות מפתח מתרכז במנוע החיפוש גוגל. חיפוש בגוגל בחיפוש בניית אתרים מראה מעל ארבעה מיליון תוצאות, חיפוש המילה בניית אתרים מקצועי מראה מעל 700 אלף תוצאות. המשמעות של מילת המפתח שנבחרת משפיעה על התחרות. בעוד שרבים מחפשים את המילה בניית אתרים התחרות יותר קשה לקידום המילים. לצד התחרות הקיימת בתחום קידום אתרים אורגני, ניתן לראות תחרות דומה גם בתחום קידום אתרים ממומן, המשמעות היא שהשגת מיקומים בלוח מודעות אדוורדס הופכת תחרותית ככל שיש יותר מפרסמים על אותה מילת חיפוש.

קידום אתרים דורש פעולות רבות הן באופטימיזציה של האתר, כתיבת תוכן, בניית קישורים וכדומה. קידום אתרים אינה נעשית מהיום למחר ולמעשה מדובר בתהליך עקבי ואינסופי. מטרת קידום אתרים להביא יותר ויותר גולשים לאתר, לספר על השירותים או המוצרים שהאתר מציע בפורומים ובאתרי תוכן.


קידום אתרים – לימודי רפואה משלימה

תחום לימודי הרפואה הוא תחום תחרותי, בתי ספר רבים מפרסמים את הרישום לקורסים באינטרנט, המידע הזמין מאפשר להם לפרסם על סוגי הקורסים, לפרסם מועדי לימוד ועוד. קידום אתר של בית ספר ללימודי רפואה משלימה יכול להוות גורם משפיע על מסגפר התלמידים הנרשמים לקורסים השונים.

להמשך המאמר קידום אתרים – לימודים


קידום אתרים – רפואה טבעית

תחום הרפואה המשלימה הינו תחום רחב, תורות רבות מציעות מגוון של טיפולים, שיאצו, ס'וג'וק,דיקור סיני , איוורדה ועוד.  לא פעם אנשים מחפשים את הטיפול לאחר שהטיפול הקונבציונלי לא עבד או כטיפול משלים. רפואה משלימה מציע טיפולים למגוון של בעיות רפואיות וחשוב לבחור אדם מקצועי בתחום.

להמשך המאמר קידום אתרים – רפואה טבעית