שיווק באינטרנט


שיווק באינטרנט משמעו הבאת לקוחות רבים לאתרך, במטרה שלקוחות אלו יבצעו קניה או יצרו קשר. שיווק באינטרנט שומר על תשואה גבוהה ביחס להשקעה של בניית אתר ותחזוקו. האינטרנט מאפשר לכל בעל עסק או נותן שירותים להתחרות מול חברות גדולות. אם בעבר בניית אתר היה לשם תדמית או שיהיה, כיום ההבנה של היכולות שיווק באינטרנט הביאו חברות להשקיע תקציב לשם קידום האתר, מתוך הבנה כי האתר הינו אמצעי נוח ויעיל להגיע ללקוחות חדשים.

למי מתאים שיווק באינטרנט?

שיווק באינטרנט מתאים לכל סוג עסק, אתרים הפונים ללקוחות בחו"ל, מכירת מוצרים, עסק שכונתי כגון חנות לחיות, חנות בגדים, המספרה שכונתית. עסקים שונים כגון קבלני שיפוצים, מעצבים, חנויות שונות. מקצועות חופשיים כגון עורכי דין, מאמנים, מטפלים אלטרנטיביים, בתי ספר, מכללות, רואי חשבון, וכדומה.

למה שיווק באינטרנט?

כיום יותר ויותר גולשים מגיעים אל המידע באמצעות מנועי החיפוש ובראשם, כן, גוגל. האינטרנט הפך כלי נוח ויעיל המביא גולשים רבים להתחיל את הקניה בחיפוש באינטרנט. שיווק באינטרנט מתאים למכירות, להפצת רעיון, למכירת תוכן, לשמירה על קשר עם הלקוחות כגון פרסום מבצעים חדשים.

המשמעות של אתר מקודם הוא כניסת גולשים אל האתר.לכן אתר המקודם בצורה נכונה ייהנה מתנועה גדולה של גולשים.

שיווק באינטרנט שווה הרבה לקוחות

שיווק באינטרנט מטרתו להביא לקוחות פוטנציאלים לאתר. המשמעות היא ליצור את המסר הפרסומי במקום הנכון באתר. הגולשים לרוב מעניקים מספר שניות באתר, מספר שניות אלו יקבעו אם הגולש יישאר באתר או יעבור הלאה. לכן בעת ביצוע שיווק באינטרנט חשוב למשוך את תשומת הלב של הגולש.

שיווק באינטרנט אינו מסתפק רק בלמשוך את הגולשים אל האתר שלך. שלב חשוב בביצוע שיווק באינטרנט הוא לגרום לגולשים להישאר באתר ואף לבצע רכישה או השארת הפרטים. המטרה היא ליצור את המסר בדפים אליהם מגיעים הגולשים, באמצעות פרסום מבצע או מתן טיפים למייל שלהם. שיווק באינטרנט מאפשר לכם ליצור תכנים מעניינים שיתרמו לגולש, תוכן המוגש לגולש ללא תשלום. שיווק באינטרנט ניתן לעשות במספר דרכים.

שיווק באינטרנט – קידום אתרים אורגנים

קידום אתרים אורגני הינו נדבק של שיווק באינטרנט, מנועי החיפוש באינטרנט הינם האמצעי הטוב ביותר להשגת גולשים לאתר. קידום אתרים אורגני נעשה על ידי מקדם אתרים מקצועי לשם קידום האתר לעמודים ראשונים בתוצאות החיפוש. יתרון של קידום אתרים אורגני הינו שמירת התוצאות לאורך זמן.

קידום אתרים באמצעות פורטלים ואתרים השונים

קידום אתרים יכול לכלול באנר פרסומי באתרים מובילים ולהביא גולשים אל האתר שלכם. עלות הבאנר משתנה מאתר לאתר ותלויה בפופולאריות של האתר בו אתם מפרסמים. ניתן לפרסם באנר באתרים נישתיים או באתרים כללים יותר. בנוסף ישנן שיטות שיווק באינטרנט נוספות המאפשרות ליצור תנועה אל האתר שלכן כגון כתיבת בלוגים, פורומים ועוד.

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן הידוע גם כ- PPC הינו פרסום המבוצע על ידי גוגל, הרעיון הבסיסי שהנכם משלמים על כל הקלקה. קידום אתרים ממומן מתאים כאשר יש אתר חדש ויש צורך בתנועת גולשים. מאחר שהליך קידום אתרים אורגני לוקח זמן, פרסום ממומן יכול לסייע בתחילת הליך קידום אתרים. קידום אתרים ממומן פועל על השיטה שלם לפי הקלקה, השוני במחיר של כל הקלקלה משתנה בהתאם לתחרות הקיימת בכל תחום, מילות חיפוש והן בהתאם למיקום של הופעת האתר. בניית קמפיין יעיל יסייע רבות בקידום האתר הממומן.

שיווק באינטרנט מאפשר ליצור תודעה גדולה של האתר, להביאו למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. שיווק באינטרנט דורש חשיבה מעמיקה, יחד עם זאת אין אנו עושים שימוש בהליך קידום אתרים שאינו אתי הנקרא גם קידום אתרים אפור.

מטרת שיווק באינטרנט ליצור כניסת גולשים אל האתר מרגע תחילת העבודה ולא רק קידום אתרים אורגני, שילוב של השיטות השונות של שיווק באינטרנט יביאו את התוצאות המיוחלות בזמן הקצר ביותר. חשוב להתאים את תוכן האתר לצורת הקידום המתאימה לו ביותר. קידום אתרים דורש יצירתיות ויחד עם זאת הבנה עמוקה של הרשת

בין שירותינו בתחום שיווק באינטרנט :

* בניית תוכנית שיווקית לאתר.
* ליווי עסקי בבחירת התקציב לשם שיווק באינטרנט.
* יעוץ שיווקי לאתר.
* פרסום בבלוגים ופורומים.
* קידום אורגני וקידום ממומן.