קידום אתרים


 

  • כל מה שחשוב לדעת על בניית אתרים, קידום אתרים, שיווק באינטרנט, חדשות ועדכונים בתחום.

קידום אתרים הוא תחום שכל העת מתפתח וגדל אם בעבר קידום אתרים התרכז בהבאת האתר קדימה אל ראש תוצאות החיפוש, הרי שכיום מעבר לכך חשוב שהתוכן יהיה שיווקי ומוכר, לא מספיק להביא את הלקוח אל ראש תוצאות החיפוש, אלא חשוב שהגולש שנכנס אל האתר ישתכנע שמה שהוא מחשפש נמצא עבורו ואף להניעו לפעולה, לקנות, להשאיר פרטים, להירשם וכדומה.

מה כולל קידום אתרים

רבות אנו שומעים על קידום אתרים, אנו יודעים שהמטרה להביא את האתר לראש תוצאות החיפוש בהתאם למילות החיפוש הרלוונטיות לאתר, אך למעשה מדובר במספר טכניקות שמטרתן להביא את האתר לגולש בצורה הטובה והנוחה ביותר.

קרא עוד על המאפיינים של קידום אתרים

______________________________________________________________________

מילות מפתח

מילות מפתח מהוות את הבסיס לחיפוש באינטרנט. הגולשים המחפשים מידע או שירות, מקלידים את המילים במנועי החיפוש השונים,  מילות מפתח יכולות לכלול מילה אחת עד משפט כגון : עורכי דין בירושלים או עורך דין נזיקין בירושלים וכדומה. בהתאם למילות החיפוש מנועי החיפוש מדרגים את האתרים לפי הרלוונטיות שלהן.
קרא עוד על חיפוש מילות מפתח

______________________________________________________________________

בניית קישורים

בניית קישורים איכותיים משפיעה רבות על קידום האתר. בניית קישורים פנימיים וחיצוניים יתרמו להנעת הגולש ולקידום האתר. עדכונים אחרונים של גוגל הביאו גם לשינויי בבניית הקישורים. קרא על בניית קישורים איכותיים וכיצד הם משפיעים על קידום האתר?
קרא עוד על בניית קישורים

______________________________________________________________________

אופטימיזציה

חלק חשוב בהליך קידום אתרים הוא אופטימיזציה לאתר. המשמעות היא להביא את האתר בצורה הטובה ביותר הן לגולש והן למנועי החיפוש של גוגל.  האתרים שלנו נסרקים תדיר על ידי מנועי החיפוש השונים, במטרה למקם את האתר בהתאם לרלוונטיות שלו. אופטימיזציה כוללת בנייה נכונה של מבנה האתר, הגדרת מילות חיפוש, כתיבת תוכן מקורית וחדשנית לאתר ועוד.
קרא עוד על אופטימיצזיה לאתר